intermission
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intermission

i'm a wannabe, so shoot me.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Просто тема :D

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GodSaveTheQueen
Admin
GodSaveTheQueen


Брой мнения : 170
Age : 30
Registration date : 15.09.2007

Просто тема :D Empty
ПисанеЗаглавие: Просто тема :D   Просто тема :D Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 10:59 am

Такам..тук ще отбележа някои факти,които мн ме дразнят queen
1.Най,ама най-много от всичко мразя чалга-емотата!Ебаси всичко живо решило да става емо,особено кифлите от нашия клас и като цяло от даскалото и т.н.Те дори не знаят кво значи самото понятие емо!Чули те и решили и те да стават Suspect Иначе ако ги питаш за едно песен или група от тоя стил,ще те изгледат "умно" и ще кажат нещо от рода на-Пусикет долс или Джъстин Тимбърлейк Evil or Very Mad
2.Дискриминацията спрямо стила на музика или по-специално метъла!Повечето хора като чуят думата метъл и веднага почват-Че то тва ква музика е,само дране било Suspect Neutral То всеки си има право на мнение,ама тва вече на нищо не прилича Evil or Very Mad Или пък като извадят онея ми ти клишета от рода на-Еми те метълите са некви наркомани,нечистоплътни и извратени Suspect Тва въобще не е вярно (е възможно е да има и някои метъли,които са така,но повечето са свестни хора) Е,наистина блек метълите са лекооо чалнати,ама кво да се прави Very Happy
3.Не мога да разбера закво толкова се мразят по между си метълите,рокаджиите,пънкарите и емотата Evil or Very Mad Според мен е мн тъпо Suspect
Върнете се в началото Go down
Brightside
Admin
Brightside


Брой мнения : 113
Registration date : 15.09.2007

Просто тема :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто тема :D   Просто тема :D Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:11 am

Значи относно номер 1...и аз мразя чалгиймотата.Много.
Относно 2.Емотата ги дискриминират МНОГО повече от метълите.МНОГО.Каква музика слушаш по никакъв начин не определя какъв човек си.
относно 3.Мразят се защото имат различни идеали.и да ти кажа почти всички не само метълите,рокаджиите и пънкарите мразят емотата...а почти всички :О не знам защо така
Върнете се в началото Go down
http://intermission.up-your.com
GodSaveTheQueen
Admin
GodSaveTheQueen


Брой мнения : 170
Age : 30
Registration date : 15.09.2007

Просто тема :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто тема :D   Просто тема :D Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:15 am

Не знам кво против имат тях,те са печени!Имат як стил Neutral Те главно мразят момчетата,щото се гримират и са по-емоционални нали затва са емота Wink
Върнете се в началото Go down
GodSaveTheQueen
Admin
GodSaveTheQueen


Брой мнения : 170
Age : 30
Registration date : 15.09.2007

Просто тема :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто тема :D   Просто тема :D Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 9:42 pm

*нарочно пиша наново*
Амиии аз да си кажа мн обичам емоционалните и чувствителни момчета и не виждам нищо лошо в тва да си плачат от време на време Wink
Върнете се в началото Go down
Brightside
Admin
Brightside


Брой мнения : 113
Registration date : 15.09.2007

Просто тема :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто тема :D   Просто тема :D Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 10:31 pm

аз пък мисля че е гейско и кви момчета са ако ще ми реват за всяко нещо
в смисъл ако са МНОГО наранени,може,ама иначе.. :X
метълите не мразят емотата щото са емоционални и се гримират
мразят ги щото самата им подкултура е ориентирана позьорски,детински и т.н. те принципно мразят емо момчетата че са ревльовци,гейове,каквито всъщност те са.в смисъл всяко трето емо момче е гей.не се шегувам.това е наистина често срещано.
честно казано и аз не съм фенка особено на емотата като държание,идеали ит.н.,но външния вид бива...обаче да не забравяме ,че външният вид не е всичко и че ако само от тва дали ти харесва как изглежда се влияеш,значи си чист позьор.
така мисля.
Върнете се в началото Go down
http://intermission.up-your.com
Sponsored content





Просто тема :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто тема :D   Просто тема :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Просто тема :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
intermission :: Музика :: Световна музика-
Идете на: